Про Клініку

1

Роенко А.Н

Співробітниками Медичного центру доктора Роєнко накопичено достатній досвід у лікуванні пацієнтів з-за кордону.

В даний час розроблені програми лікування хворих на цукровий діабет, розсіяний склероз, чоловічого та жіночого безпліддя, хворих які перенесли інсульт (порушення мозкового кровообігу), інфаркт міокарда, а також хворих після променевої та хіміотерапії, які перенесли операції з приводу онкологічних захворювань.

Суть програми полягає в тому, що фахівці медичного центру виїжджають до країни, з якою надалі буде укладено договір щодо відбору пацієнтів для лікування в умовах України.

Відібрані для лікування пацієнти, в порядку черги, приїжджають до України (зустріч в аеропорту, трансфер та розселення пацієнтів, за їхнім бажанням – у приватних квартирах чи готелях – забезпечують спеціальні співробітники медичного центру, які відповідають за роботу з пацієнтами з-за кордону).

Лікування проводиться протягом 12-14 днів і включає - лабораторне та інструментальне обстеження, консультації провідних фахівців і безпосередньо курс лікування.

Проведений аналіз лікування пацієнтів з Лівії, Саудівської Аравії, ОАЕ, Палестини, Тайваню, Іраку, Судану, Кувейту, Сирії, Німеччини, США, Італії, Білорусії та України показав позитивні результати у лікуванні, особливо цукрового діабету, розсіяного склерозу чоловічого та жіночого безпліддя.

У період лікування, за бажанням пацієнтів, пропонується культурна програма з відвідуванням історичних місць Полтавської області, знайомство з культурою та побутом українського народу.

З питань консультації та лікування бажаючим радимо звертатися

«МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР доктора РОЄНКА» за адресою: 36000, м. Полтава, вул.
…………..……., т./факс: +38 (0532) 56-97-57
моб. +38-063-652-20-20; +38-096-769-45-68; +38-095-584-59-65
E-mail: royenko.medcentre@gmail. com
Консультації та лікування проводяться без вихідних.
Первинна консультація проводиться безкоштовно.
Ліцензія МОЗ України – АБ №299180.