ОЧИЩЕННЯ КРОВІ

ОЧИЩЕННЯ КРОВІ – чиста основа здорового життя

З їжею, водою та повітрям в організм людини постійно надходять десятки тисяч непотрібних і навіть отруйних речовин. У боротьбі з ними слабшає система захисту та корекція складу внутрішнього середовища: органи детоксикації, імунітету, виведення.
Крім прямого токсичного впливу, ці речовини викликають серйозні порушення обмінних процесів. Сам факт їхньої появи говорить про відсутність природних сил боротьби з патологією.
ОЧИСТКА КРОВИДля більшості захворювань, пов’язаних з порушенням складу внутрішнього середовища організму та викликають тяжкі хронічні хвороби, загальноприйняті методи лікування не діють. Призначаються медикаменти допомагають лише згладити симптоми хвороб.
У таких випадках необхідно принципово нове лікування – еферентна терапія, тобто пряме видалення з внутрішнього середовища організму отруйних речовин. Найефективнішим видом такого лікування є МЕМБРАННИЙ ПЛАЗМАФЕРЕЗ, при якому молекули токсичних речовин видаляються разом із плазмою – рідкою частиною крові.
Своєчасне проведення еферентної терапії та корекції імунітету дозволяє запобігти прогресуванню хвороби. Певною мірою такі процедури показані навіть людям протягом життя: внаслідок перенесених захворювань чи контакту зі шкідливими умовами виробництва чи довкілля, накопичилися шлаки, згодом все одно дадуть взнаки. З такими шлаками пов’язане і передчасне старіння, оскільки середня тривалість життя людини вдвічі менша за її біологічні можливості. Маніпуляції щодо очищення внутрішнього середовища організму після перенесених тяжких гострих захворювань. Хороші результати дає вищеописаний метод при застосуванні в комплексному лікуванні різних видів алергій, порушеннях ліпідного обміну, шкірних аутоімунних хворобах, запальних процесах статевої сфери у чоловіків і жінок, порушеннях менструального циклу, безпліддя, трофічних виразках, зняття інтоксикації при нарко та алкогольній залежності.

За кордоном цей метод з успіхом застосовується і з профілактичною метою – «для покращення якості життя», особливо це набуло популярності серед людей, чия діяльність пов’язана з великими емоційними та фізичними навантаженнями, і чий робочий день носить ненормований характер – бізнесмени, педагоги, вахтові робітники і т.д.

Американці, на мій погляд, дали найбільш чітке визначення мембранної плазмаферезу – як господиня раз на тиждень робить генеральне прибирання власної квартири, так і людина має щорічно провести очищення власної крові.

image14

Яким чином, методи мембранного плазмаферезу показані при всіх патологічних станах, що потребує корекції складу плазми, клітин крові, а також імунних порушень. Плазмаферез дозволяє видалити з крові мікроби та токсини, циркулюючі імунні комплекси, медіатори запалення, продукти Метаболізму, компоненти зруйнованих та дефектних клітин, гормони, інші токсичні та біологічно активні речовини.

Курс лікування зазвичай складається із трьох-п’яти послідовних процедур, що проводяться через день або два дні на третій, тобто триває близько двох-трьох тижнів.

Фахівці нашого Центру після консультації та лабораторного обстеження для кожного пацієнта підбирають індивідуальну програму лікування.

Очищення крові за допомогою мембранного плазмаферезу – це велике щастя бути здоровим, свобода від токсинів, що знаходяться в організмі. Це нарешті чиста основа здорового життя. Чого і вам, і вашим близьким бажаю на багато років.

(У статті використано матеріали фірми “Солар-Україна”)