Лікування озонотерапією в Полтаві

Озонотерапія – новий сучасний немедикаментозний метод лікування.
Останнім часом у медицині все частіше звертаються до медикаментозних засобів лікування. Один із них – озонотерапія. Лікування нею захворювань проводиться з високою ефективністю, без ускладнень та звикання.

ozonoterapija-dlja-pohudenija-min

Озон діє як знеболюючий засіб, розсмоктує вогнище запалень, знімає ризик утворення спайок. Відновлюється та оновлюється епітелій та слизова оболонка, сприяє загоєнню ерозій та нормалізує роботу внутрішніх органів.

Озон, що насичує кров киснем, нормалізує кровообіг і гормональне тло, регулює тонус судин.

Озонотерапія добре зарекомендувала себе під час лікування терапевтичних, хірургічних, гінекологічних, неврологічних патологій. А також під час лікування шкірних захворювань.

Сучасна озонотерапія дозволяє вилікувати або суттєво полегшити стан пацієнта при хронічному гастриті, коліті, виразковій хворобі шлунка та 12-палої кишки, хронічному гепатиті, цирозі печінки, при артритах, ішемічній хворобі серця, алергічних захворюваннях, раніше перенесених інсультах. , уретриті, простатиті, гінекологічних захворюваннях

Прикладом ефективного використання озонотерапії є лікування варикозної хвороби. При цьому покращується еластичність венозної стінки, зменшується ризик тромбоутворення, покращується провідність крові по судинах, з організму виводяться токсичні речовини та продукти метаболізму, клітини насичуються киснем та покращується обмін речовин. У той же час озонотерапія дозволяє вирішити і естетичну проблему – усунення негарних судинних сіточек, але, на відміну від інших методів боротьби з цією недугою, дає не лише помітно позитивний результат, а й лікування самої хвороби. Такого ефекту неможливо досягти за допомогою медикаментів.

Озонотерапія без шкоди для здоров’я допомагає у боротьбі з надмірною вагою та не естетичними складками та відкладеннями. Через певну кількість сеансів тканини живота, стегон, сідниць, рук, обличчя набувають молодої пружності, непотрібні обсяги, звільнившись від целюліту, станете стрункими.

Іншою, не менш важливою, проблемою людства вважається старіння, є неповоротним процесом, викликаним невблаганним ходом часу, що характеризує життя будь-якої живої істоти.

Сучасні технології лікування з використанням озонотерапії дозволяють швидко, без застосування медикаментозних засобів, безболісно та безпечно вирішувати багато проблем.