Гірудотерапія – лікування п’явками в Полтаві

Гірудотерапія – лікування п’явками – використовується в медичній практиці вже багато століть. Сучасна медицина значно розширила спектр захворювань, де у комплексному лікуванні використовується гірудотерапія.

Ось частковий перелік: гіпертонічна хвороба, стенокардія, постінфарктний кардіосклероз, неврологічні, шкірні захворювання, мігрень, простатит, неврити

хових нервів та багато інших захворювань.

123-min

Крім того, гірудотерапія зумовлює профілактику можливих ускладнень, скорочує тривалість захворювань, підтримує в нормі здоров’я, омолоджує організм, нормалізуючи обмін речовин, покращує імунітет та відновлює біополе.

Терапевтична дія п’явки складається з трьох факторів: по-перше, прокушує шкіру лише у певних місцях. Лікар направляє п’явку до потрібної ділянки, сама вона точно визначає місце. По-друге, присмоктавшись, п’явка виділяє спеціальну рідину (гірудин), що містить масу фізіологічно активних речовин – гормони, ензими, ферменти та інші поживні речовини, дія яких призводить до нормалізації патологічного процесу. По-третє, здійснює суто механічне розвантаження кровотоку, що звільняє клітини крові від «шлаків» та токсинів.

Ви вже зацікавились?

Фахівці «Медичного центру доктора Роєнко» призначать вам індивідуальний курс лікування відповідно до ваших захворювань та стану організму.

Наші п’явки вирощуються на спеціальній біофабриці та використовуються одноразово, що гарантує повну безпеку гірудотерапії. Використання п’явок – це вихід із багатьох тупикових ситуацій. Маленькі лікарі швидко підведуть вас на ноги.

Ви не довіряєте сучасним методам медицини і віддаєте перевагу традиційним?
Бажаєте скористатися цілющими силами природи?


З питань консультацій та лікування всім бажаючим звертатися до “Медичного центру доктора Роєнка» за адресою: м. Полтава, вул, Пушкіна
Консультації безкоштовні, лікування проводять без вихідних.